Przygoda z bocianem

Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem
Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem Przygoda z bocianem
Przyrodniczy
Pieszy
Całoroczny
25 minut
1,2 km
nieznany
LGD Wrzosowa Kraina
Województwo: dolnośląskie
Powiat: legnicki
Miejscowość: Niedźwiedzice

Słowa kluczowe

Mapa Google
OSM

Gdzie to jest?
Niedźwiedzice położone są  w gminie Chojnów w powiecie legnickim. Dojechać tu można z Chojnowa w kierunku Goliszowa, a od drogi nr 3 najlepiej dojechać z Rzeszotar w kierunku Chojnowa, przez Grzymalin. Wyprawa rozpoczyna się w Niedźwiedzicach przy kościele.
Jak szukać skarbu?
W czasie wyprawy należy bardzo uważnie obserwować okolicę  i zapisywać  kolejne litery, które wskażą Ci drogę do skarbu. Gdy odnajdziesz skrzynię ze skarbem, podziel się wrażeniami w Księdze Wyprawy.
Tematyka
Wyprawa prezentuje bociana białego licznie zamieszku-jącego wieś Niedźwiedzice. Dowiesz się o jego biologii i zwyczajach.

ZAMIEŃ PIECZĘCIE NA ODZNAKI:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień ogólnopolskiej odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! 
Uczestnicy zabawy mogą również zdobywać regionalną odznakę krajoznawczą Wielkopolskie Questy - Odznaka Odkrywców Tajemnic znajdując questy w pobliskim. woj. wielkopolskim.


OSTATNIE ZNALEZIENIE SKARBU: 25.10.2020

Grupa questów:
LGD Wrzosowa Kraina - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

POBIERZ PDF

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ