Z Bulandą po Lubomierzu

Z Bulandą po Lubomierzu
Historyczny
Pieszy
Całoroczny
45 min
1,2 km
nieznany
Skarby Górali
Województwo: małopolskie
Powiat: limanowski
Miejscowość: Lubomierz
Mapa Google
OSM

Tematyka:
Wędrując questem, poznasz Bulandę – wyjątkową postać w historii Zagórzan.

Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu - pamiątkowej pieczęci!

Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz tutaj

Początek wyprawy:
Początek drogi prowadzącej do przysiółka Szczypty, przy drodze wojewódzkiej nr 968 w Lubomierzu. GPS: 49.606949, 20.207005

Opiekun questu:
Urząd Gminy Mszana Dolna, e-mail: m.polanska@mszana.pl, tel. 183319814

Dodatkowe informacje:
Więcej o małopolskich góralach dowiesz się na stronie www.skarbygorali.pl. Możesz także ściągnąć bezpłatną aplikację "Skarby Górali", zawierającą questy, zdjęcia, teksty i filmy poświęcone ośmiu grupom małopolskich górali. Poznaj Górala spoza Podhala!
Jeśli ukończysz wszystkie zagórzańskie questy, czeka Cię dodatkowa nagroda! Szczegóły w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, pok. 47 oraz na stronie www.mszana.pl.


OSTATNIE ZNALEZIENIE SKARBU: 05.08.2020

Grupa questów:
Skarby Górali - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

POBIERZ PDF

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ