Miasto pudlyrzy, grubiorzy i fusbaloków

chwilowo niedostępny

Miasto pudlyrzy, grubiorzy i fusbaloków Miasto pudlyrzy, grubiorzy i fusbaloków
Miasto pudlyrzy, grubiorzy i fusbaloków Miasto pudlyrzy, grubiorzy i fusbaloków
Historyczny
Pieszy
Całoroczny
1 godz. 30 min
3 km
nieznany
Województwo: śląskie
Powiat: chorzowski
Miejscowość: Chorzów
Mapa Google
OSM

Tematyka:
Quest opowiada o przeszłości Chorzowa, zwanego niegdyś Królewską Hutą. Przewodnikiem na trasie jest Gerard Cieślik, legendarny piłkarz klubu HKS „RUCH” Chorzów. Na trasie questu (ok. 15 min od startu) można zwiedzić schron z czasów II wojny światowej z pełnym wyposażeniem.

Gdzie to jest:
Chorzów leży na Górnym Śląsku, jest częścią konurbacji górnośląskiej z centrum w Katowicach. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 79.

Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu - pamiątkowej pieczęci!

Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz tutaj

Początek wyprawy:
Quest rozpoczyna się przy wejściu głównym do centrum handlowego Galeria AKS przy ul. Parkowej 20 w Chorzowie. GPS: 50.290140, 18.967061

Dodatkowe informacje:
Quest czynny w godz. 12:00 - 18:00. Nieczynny w poniedziałki. Należy się wcześniej umówić na zwiedzanie pod nr tel. 663 745 323.


OSTATNIE ZNALEZIENIE SKARBU: 24.09.2020

Quest jest dostępny w formie

POBIERZ PDF

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ