Kamienne dzieci przy dąbrowskim kościele

Kamienne dzieci przy dąbrowskim kościele
Inny
Pieszy
Całoroczny
25 min
500 m
nieznany
Województwo: śląskie
Powiat: częstochowski
Miejscowość: Dąbrowa Zielona
Mapa Google
OSM

Tematyka:

Wyprawa przedstawia kościół pw. św. Jakuba w Dąbrowie Zielonej znajdujący się na piątniczym szlaku do Jasnej Góry. Opowiada o legendzie związanej z nieposłusznymi dziećmi, które zostały zamienione w kamień.

Gdzie to jest?

Dąbrowa Zielona znajduje się w powiecie częstochowskim. Dojechać tu można z Częstochowy drogą nt 786 w kierunku Koniecpola i w Świętej Annie skręcamy w lewo na drogę 784 w kierunku Radomska. Z Radomska drogą nr 784 w kierunku Św. Anny.

Jak szukać skarbu:
Quest to gra, w którą można grać w dowolnej chwili. Wystarczy uważnie czytać wskazówki i rozwiązywać zagadki, by otrzymać końcowe hasło prowadzące do skarbu - pamiątkowej pieczęci!

Zamień pieczęcie na odznaki:
Ukończyłeś quest? Zaloguj się na swoje konto w serwisie questy.com.pl (rejestracja jest bezpłatna), dodaj quest przebyty z ulotką do swoich wyników, podając jego hasło. Jego pieczęć pojawi się na Twoim koncie. Im więcej ukończonych questów, tym wyższy stopień odznaki PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców! Więcej przeczytasz tutaj

Początek wyprawy:
Wyprawę zaczynamy w centrum miejscowości z parkingu przy kościele w Dąbrowie Zielonej. GPS: 50.0040018,19.457849099999976

Opiekun questu:
Stowarzyszenie "Razem na wyżyny", biuro@razemnawyzyny.pl, tel. 343 740 001


OSTATNIE ZNALEZIENIE SKARBU: 14.08.2020

Grupa questów:
Jurajskie Wyprawy Odkrywców - zobacz więcej

Quest jest dostępny w formie

POBIERZ PDF