13.03.20

Questions - konkurs dla znawców polskich zakątków

Jak dobrze znacie swój kraj? Zabawa będzie trwała długo, ale zwycięzcy mogą liczyć na cenne nagrody. Zapraszamy do uczestnictwa!

Questions - konkurs dla znawców polskich zakątków

Z początkiem kwietnia na naszej stronie zainaugurowana zostanie pierwsza edycja konkursu "Questions - Znawca Polski", który sprawdzi wiedzę o kraju miłośników questów. 

Zasady są proste: raz na dwa tygodnie będziemy publikowali fotografię miejsca znajdującego się na questowej trasie, a biorący udział w zabawie będą musieli zgadnąć, gdzie to miejsce się znajduje. Odpowiedzi słać nam będziecie na Messengera lub drogą mailową.

Uwaga - kto pierwszy, ten lepszy! A dokładniej - pierwsza osoba, która poda właściwą odpowiedź, otrzyma 10 punktów, druga - 8 punktów, trzecia - 6 punktów, natomiast kolejne - po 5 punktów. Ranking uczestników będzie na bieżąco aktualizowany. 

Zachęcamy do zapisywania się na questowy newsletter (jak się zapisać? - to bardzo proste), bowiem każde pytanie konkursowe będzie pojawiało się na naszej stronie www w tym samym czasie co nowy numer newslettera, zawierający link do pytania. 

Konkurs podzielony będzie na kwartały - w tym roku tylko trzy, bowiem ruszamy w kwietniu. Zwycięzcy każdego kwartału otrzymają nagrody książkowe, zaś zwycięzca całej edycji A.D. 2020 zdobędzie nagrodę w postaci tabletu

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy - i powodzenia!